Проведено науково-практичний семінар “Актуальні питання викладання правознавства”

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ Новини

2 листопада 202з р. у м. Дунаївці відбувся науково-практичний семінар “Актуальні питання викладання правознавства”. Були проведені лекції з елементами профорієнтації кандидатом історичних наук, доцентом кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Хоптяром Юрієм Анатолійовичем, кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Семенюк-Прибатень Анною Вікторівною та кандидатом історичних наук, доцентом кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Адамовським Володимиром Івановичем. Окрім лекцій, працівники кафедри дискутували, презентували відеоматеріали про життя університету.