Засідання вченої ради університету

30 серпня 2023 року відбудеться засідання вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету, яке розпочнеться о 1200.

1. Затвердження:

– Плану роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2023-2024 навчального року;
Доповідає перший проректор Володимир ДУБІНСЬКИЙ.

– Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2023-2024 навчального року;
– Плану роботи ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2023-2024 навчального року.
Доповідає вчений секретар Наталія КОВАЛЕНКО.

2. Зміни в структурі університету.
Доповідає ректор Сергій КОПИЛОВ.

3.  Стан готовності університету до 2023-2024 навчального року в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні.

4. Затвердження:
– Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція);
Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи Василь КОБИЛЬНИК.

– Концепції виховної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
– Положення про заочний відділ Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція);
Доповідає перший проректор Володимир ДУБІНСЬКИЙ.

5. Звіт докторанта кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін 1 року навчання на спеціальності 032 Історія та археологія Магась-Демідас Ю.І. про виконання індивідуального плану наукової роботи.
Доповідають: докторант Юлія МАГАСЬ-ДЕМІДАС; науковий консультант Олександр ФЕДЬКОВ, завідувач кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін, доктор історичних наук, професор.

6. Обрання науково-педагогічних працівників університету на вакантні посади завідувача; професора кафедр університету.
Доповідає ректор університету Сергій КОПИЛОВ.

7. Різні.