Проєкт “Цифрова історія”

На початку березня 2024 р. на базі кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін та навчальної лабораторії археології розпочалася робота з оцифрування фотоплівок, відзнятих у ході археологічних експедицій Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка починаючи з 1969 р.
Плівки містять світлини не тільки з археологічних досліджень, а й висвітлюють урочисті заходи, що відбувалися на історичному факультеті, університеті та місті. Наразі оцифровано понад 40 плівок. Поки що на сайті розміщено оцифровані матеріали, в яких зафіксовано випуск студентів історичного факультету 1969 р., та міський захід присвячений 1 травню 1978 р., у якому брали участь студенти університету.
Ці матеріали бубуть цікаві для широкого кола відвідувачів. Колишні студенти, зможуть згадати свої “найкращі роки життя”.
Наразі, ці матеріали доступні для перегляду на сайті кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін у відповідному розділі “Цифрова історія