Всеукраїнська науково-практична конференція «Хмельниччина в умовах війни росіі проти України!»

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ Новини

1 березня 2024 року на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 3) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Хмельниччина в умовах війни росії проти України». Було виголошено 85 доповідей, а всього прийняло участь у роботі конференції понад 100 учасників. Історичний факультет Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка представляли доктор історичних наук, завідувач кафедри історії України, професор О. Завальнюк; кандидат історичних наук, доцент кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Ю. Хоптяр.