Презентація навчально-методичного посібника “Шкільний курс правознавства”

Наукова робота Новини

4 квітня 2024 року в приміщенні Ярмолинецької районої бібліотеки кандидатом історичних наук, доцентом кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін було презентовано навчально-методичний посібник “Шкільний курс правознавства та методика його викладання”. Цей посібник розроблений для здобувачів вищої освіти історичних факультетів усіх спеціальностей які навчаються на денній формі навчання. Він містить, серед іншого, робочу програму з курсу «Шкільний курс правознавства та методика його викладання», плани семінарських занять та методичні поради до них, методичні вказівки з організації та написання модульної контрольної роботи, самостійної роботи, програму іспиту. У посібнику також подано словник термінів та список основної і додаткової літератури з навчально-методичного забезпечення курсу. Він буде корисним вчителям правознавства, методистам правознавства, викладачам і студентам педагогічних університетів, слухачам інститутів післядипломної педагогічної освіти.