Презентація науково-популярного видання “Археологія України за роки незалежності”

АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ НАУКОВА РОБОТА ЗІ СТУДЕНТАМИ Новини

9 лютого 2023 року в стінах історичного факультету відбулась презентація науково-популярного видання “Археологія України за роки незалежності”. Її презентували голова Спілки археологів України к.і.н. Євген Синиця та керівник Кам’янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції державного підприємства «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба» Інституту археології НАН України к.і.н. Павло Нечитайло. Зазначимо, що це є перше видання в якому узагальнено археологічні дослідження за роки незалежності України починаючи з кам’яної доби і завершуючи пізнім середньовіччям (!). Ці матеріали дають можливість по новому дивитися  на сучасні досягнення археології України. Важливість цього видання було підкреслено виступами завідувача кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін д.і.н., професора О. М. Федькова та доцента кафедри історії України А.Б. Задорожнюка. На презентації були присутні студенти історичного факультету різних спеціальностей, члени археологічного гуртка, професорсько-викладацький склад факультету, представники Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.